Referencje

DariaDłonie anioła dotykające duszy … tak mi się pojawiło podczas masażu i trzyma nadal <3 Magdalena to cudowny człowiek , w pięknym ciepłym miejscu robiąca duuuuużo dobra – polecam całym serduchem

Ula: Dziś po masażu doszłam do wniosku bez zbędnych słów: TO MÓJ LUKSUS I UWIELBIAM TE CHWILE :) Dziękuje Magdo <3

BasiaMagdo, po prostu dziękuję…… to był mój urodzinowy prezent, piękny czas wyciszenia, oddechu, wzruszenia…..niezwykła czułość w dotyku, zapach białej szałwii i palo santo, świece – to wszystko stworzyło czarowną ,niezapomnianą aurę …. na pewno wrócę po tę cudowną nagrodę dla ciała i duszy :)

AnetaMagdaleno jesteś Aniołem! Dziękuję za cudowny czas! Magia w poniedziałkowy poranek! Cóż zrobić z tak rozpoczętym tygodniem? Zakończyć go równie cudownie! Powodzenia Kochana! Dajesz dużo więcej niż masaż! Dotykasz duszy.

RomaMasaż to brzmi tak zwyczajnie. Tymczasem przeżyłam niesamowity czas, odprężenie, wyciszenie, odłączenie od codziennych zmartwień, wyrzut złej energii daleko poza ciało, a do tego kojąca muzyka, wonności i bardzo przyjemna rozmowa przy wodzie imbirowej po. Zabieganym, strapionym, zmęczonym polecam szczerze wizytę u Magdy – masażystki ciała, ale i duszy.

IwonaSą takie doświadczenia, które trudno wyrazić słowami, nazwać każde z wielowymiarowych uczuć płynących z ciała i serca. Tego właśnie doświadcza się na masażu Lomi Lomi Nui u Magdy. Jej piękna obecność, uważność, bycie w 100% w tu i teraz, podążanie za tym co się wydarza i czego ciało potrzebuje, daje poczucie bezpieczeństwa, rozluźnienia, zaufania, puszczania tego co w ciele się zgromadziło. Magda czuje i słyszy to swoim sercem i dotykiem… ziemskim, pięknym, miękkim, otulającym… Polecam, moje ciało i dusza do dziś są wdzięczne :) Dziękuję Magda za te doświadczenia <3

PiotrJestem fizjoterapeutą i masażystą z 7 letnia praktyka. Miałem okazję doświadczyć wielu masaży, ale żaden nie był tak wyjątkowy, jak ten, który otrzymałem od Magdy. Masaż Lomi Lomi Nui w wykonaniu Magdy to Ciepło magicznych i swobodnych rąk Mistrza, Szacunek, Miłość, Energia Ziemi i Kosmosu w jednym, Uważność i Gotowość do pracy, Przepływ… Poczułem się zaopiekowany, szczęśliwy i radosny, rozluźniony i swobodny. Tego właśnie potrzebuje moje ciało, żeby dusza tańczyła w zachwycie nad wszystkim co jest “tu i teraz”. Uwolnienie od zbroi zbudowanej z zakazów i nakazów systemu społecznego, religii, szkoły, programów rodzinnych, ocen innych i samoosądzania. 
Polecam Magdalenę Lamentowicz ze 100% przekonaniem. Cały Poznań, powinien doświadczyć jej dotyku :) Niech się dzieje. Dziękuję. Mahalo. Aloha :)