O Mnie

Taniec i ruch fascynował mnie od zawsze. Odkąd pamiętam byłam członkiem różnych zespołów tanecznych i ruchowych – od folklorystycznych po kluby sportowe i grupy tańca towarzyskiego. Na dłużej zatrzymałam się w Grupie Baletowej Classic we Włocławku, prowadzonej przez absolwentkę choreografii Białoruskiej Państwowej Szkoły Baletowej w Mińsku.

Przez wiele lat poprzez taniec poznawałam potencjał i granice własnego ciała oraz odczuwałam wpływ harmonijnego ruchu na psychikę i ducha. Praca z ciałem podczas tańca pozwoliła mi odkryć możliwości terapeutyczne, które niesie za sobą ruch.

Moją pasję do świadomego ruchu odkryłam na nowo wraz z hawajskim masażem Lomi Lomi Nui. To właśnie niezwykle harmonijne doświadczenie zbudziło we mnie uśpione marzenia i pozwoliło poczuć w głębi serca to, co daje mi radość i spełnienie. Jednocześnie poczułam siłę i energię pozwalającą na wdrożenie marzeń w życie. Już podczas pierwszego masażu wiedziałam, że chcę się dzielić tym wspaniałym doświadczeniem z innymi.

Tak oto powstała Harmonia Ruchu – bezpieczna przestrzeń otwarta dla każdego, kto zapragnie wyrazić siebie poprzez świadomy ruch i taniec.

To także przestrzeń dla każdego, kto pragnie zaznać masażu Lomi Lomi Nui, nazywanego masażem „kochających rąk”. To najpiękniejsza forma pracy z ciałem, jakiej doświadczyłam. Z radością obserwuję zmiany zachodzące w ciałach i duszach osób masowanych, a także we mnie samej – pod wpływem tego masażu.

W tej przestrzeni odnajdą się kobiety, które pragną poprzez świadomy ruch oddziaływać zarówno na swoje ciało, jak i duchowość. Kobiety, które pragną obudzić w sobie twórczy potencjał, miłość do siebie oraz wyzwolić wewnętrzną siłę pozwalającą na słuchanie swojego głosu, podążanie za intuicją, pozostając jednocześnie w harmonii ze światem. Przyjmij, Droga Siostro, zaproszenie na spotkania z Gimnastyką Słowiańską Kobiet.

Zapraszam do zwrócenia się w kierunku samego siebie i powiedzenia sobie – to mój czas, teraz ja jestem dla siebie najważniejsza(y). Nasze ciało, jako świątynia ducha powinno być traktowane z należnym mu szacunkiem, akceptacją i miłością. Wsłuchajmy się w jego potrzeby, a podąży za nami, gdzie tylko zechcemy…

Z hawajskim pozdrowieniem Aloha!

Magdalena