Refleksologia stóp

Refleksologia to znana już w starożytnym Egipcie, naturalna metoda harmonizowania organizmu, w pełni bezpieczna, dostępna dla pacjentów w każdym wieku, również dla dzieci i kobiet w ciąży. Refleksologia jest doskonałą profilaktyką zdrowotną dla osób, które chcą pobudzić własne siły witalne i zachować zdrowie na długie lata. Jest to też metoda zmniejszająca i likwidująca dolegliwości związane z różnymi schorzeniami, dzięki doprowadzeniu pracy poszczególnych układów organizmu do równowagi. Refleksologia to doskonała metoda równoważenia organizmu i pobudzenia jego własnych sił witalnych!

Refleksologia to metoda zmniejszająca i likwidująca dolegliwości związane z różnymi schorzeniami, dzięki doprowadzeniu pracy poszczególnych układów organizmu do równowagi. Poprzez odpowiedni ucisk na stopach, pobudzamy krążenie, łagodzimy napięcia nerwowe, wspomagamy eliminację toksyn, likwidujemy zastoje limfatyczne, relaksujemy napięcia mięśni i powięzi, wspomagamy regenerację układu kostnego, pobudzamy gruczoły do prawidłowej pracy, stabilizujemy układ hormonalny…

Refleksologia wspomoże leczenie wielu chorób i stanów zapalnych. I jest w pełni bezpieczna, ponieważ nie dotykamy bezpośrednio chorych miejsc i organów.

 

INWESTYCJA

Sesja 50-55 minut – 250 zł

 

Miejsce:

Harmonia Ruchu pracownia holistyczna

ul. Widłakowa 11a/1

Poznań

(budynek Hoteliku Oddech)