Refleksologia

Refleksologia to znana już w starożytnym Egipcie, naturalna metoda harmonizowania organizmu, w pełni bezpieczna, dostępna dla pacjentów w każdym wieku, również dla dzieci i kobiet w ciąży.

Polega na uciskaniu kciukiem i palcami punktów na stopach, dłoniach lub twarzy pacjenta. Punkty te, tzw. refleksy odpowiadają za prawidłową pracę poszczególnych organów, części ciała, mięśni i układów człowieka. Wszelkie nieprawidłowości w pracy organizmu widać w stopach dużo wcześniej niż pojawi się konkretne schorzenie. Dlatego refleksologia jest doskonałą profilaktyką zdrowotną dla osób, które chcą pobudzić własne siły witalne i zachować zdrowie na długie lata.

Jest to też metoda zmniejszająca i likwidująca dolegliwości związane z różnymi schorzeniami, dzięki doprowadzeniu pracy poszczególnych układów organizmu do równowagi. Poprzez odpowiedni ucisk na stopach, pobudzamy krążenie, łagodzimy napięcia nerwowe, wspomagamy eliminację toksyn, likwidujemy zastoje limfatyczne, relaksujemy napięcia mięśni i powięzi, wspomagamy regenerację układu kostnego, pobudzamy gruczoły do prawidłowej pracy, stabilizujemy układ hormonalny…

Refleksologia wspomoże leczenie wielu chorób i stanów zapalnych. I jest w pełni bezpieczna, ponieważ nie dotykamy bezpośrednio chorych miejsc i organów.

Refleksologia to doskonała metoda równoważenia organizmu i pobudzenia jego własnych sił witalnych!

Zapraszamy!

Inwestycja w zdrowie to 90 zł (zamiast 100 zł) – pełny zabieg trwa ok. godziny.

W październiku pracownia holistyczna Harmonia Ruchu oferuje atrakcyjne pakiety 5 i 10 zabiegów.

5 zabiegów – 400 zł (zamiast 500 zł)

10 zabiegów – 700 zł (zamiast 1000 zł)

Wizyty prosimy umawiać telefonicznie: tel. 607 663 922

Adres pracowni:

Widłakowa 11a, Poznań

Hotelik Oddech, wejście po prawej stronie budynku